98fd5b25-fb5b-4675-831a-28f5528ef0bd

Schoolteam

Directie

Christine De Taeye, Brusselstraat 30 te 1570 Galmaarden (0473/674 691)
Ann De Spiegeleer, Putteken 5 te 1570 Vollezele (0473/ 73 02 07), op maandag- en vrijdagnamiddag

Beleidsmedewerkers 

zorgcoördinatoren Martine Gierts
(kleuters)
Kim Verschuere
(1ste, 2de en 3de leerjaar)
Martine Buydens
(4de, 5de en 6de leerjaar)
Kato Monteyne
(enkel klasondersteunend)
Pedagogische ICT-coördinator Davy Boussauw

Kleuteronderwijs

peuterklas Stephanie Goedvriend
1ste kleuterklas A Tamara Van Roy
1ste kleuterklas B Hinde Dehandschutter
2de kleuterklas A Ann De Spiegeleer (20/24)
Lieve Vander Smissen (4/24)
2de kleuterklas B Sarah Pede (halftijds)
Stefanie Vande Velde (halftijds)
3de kleuterklas A Lesly Monseu
3de kleuterklas B Suleika Van Bos
kinderverzorgster Nancy Deviche
Hilde Stiers
bewegingsopvoeding Jeroen Van Belle (9/24)
Xavier Ericx (3/24)

Lager onderwijs

1ste leerjaar A Wendy Timmermans  
1ste leerjaar B Leen Cautaerts (20/24)
Davy Boussauw (4/24)
2de leerjaar A Lutgarde Turtelboom (20/24)
Katrien Vidts (4/24)
2de leerjaar B Jolien D'Hokers
3de leerjaar A

3de leerjaar B
Stefanie Van Grimbergen (18/24)
Kato Monteyne (6/24)
Kelly Bergmans
4de leerjaar Lesley Demol (24/24) 
5de leerjaar  Marijke Vincent
ondersteuning Glenn Ronsmans (6/24)
6de leerjaar A Stéphane Peremans
6de leerjaar B Glenn Ronsmans 
lichamelijke opvoeding Hilde Vandenneuker
Bart Mathys
Jeroen Van Belle
katholieke godsdienst Amy Van Damme
Ines Wynant
zedenleer
Protestantse godsdienst


Orthodoxe godsdienst
Marike Van Hemelrijck
Elke Clotman
Hilde Hemelrijckx
Dierik Potvliege
Irina Samantseva

Ondersteunend personeel

secretariaat Leen Uyttersprot
Nancy Praet
Lemmy Lauwereys
Technische ICT Johan Desmecht
voor- en naschoolse bewaking Sonja Desmet
buschauffeur Franky De Mil
onderhoudsploeg Rita turf
Sonja Chantrain
Emilia Meyfroid
Leen Bauwens

 
  
fd4778db-a38e-4421-9090-1c5a7c5cf841
dcd1547b-c105-483b-b260-254fffbfcef5
f465c5a8-3a6b-420e-8e30-1c22a8349e5b